چگونه نگهدار کودک بد را بشناسیم؟

آبان ۱۴, ۱۳۹۵

نشانه های نگهدار کودک غیرقابل اعتماد:

امروزه اخبار زیادی درباره ی نگهداران کودکی که در طول مراقبت از کودک به کودکان آزار می رسانند و یا آن ها را مورد ضرب و شتم قرار می دهند منتشر می شود. از این رو انتخاب یک نگهدار خوب و قابل اعتماد یک چالش بزرگ برای والدین می باشد. آیا نگهدارکودک همانگونه که در حضور شما با کودک رفتار می کند در غیاب شما نیز به همان صورت عمل میکند؟نگهدار کودک چگونه کودک را تنبیه می کند؟نگهداری از کودک،استخدام نگهدار کودک در تهران،نگهداری از کودک در منزل،مرکز نگهداری از کودک در منزل

این ها سوالاتی است که هر والدینی که یک نگهدار کودک استخدام کرده است از خود می پرسد. برای اینکه بتوانید بدون نیاز به دوربین مخفی به پاسخ این سوالات پی ببرید به شما توصیه می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.نگهدار کودک،نگهداری کودک،نگهداری کودک،استخدام نگهدار کودک در تهران

  • نگهدار کودک با شما ارتباط برقرار نمی کند:

یکی از معیارهای نگهدار کودک خوب مودب بودن است. اینکه نگهدار کودک علاقه ای به ارتباط برقرار کردن با شما نداشته باشد و از پاسخ به سوالات شما طفره برود اصلا نشانه ی خوبی نخواهد بود. ما به شما والدین توصیه می کنیم هنگامی که به منزل می آیید از نگهدار کودک خود درباره ی  آنکه نگهدار و کودک روز خود را چگونه گذرانده اند سوالاتی بپرسید.مثل چه فعالیت های با کودک داشته اید و یا کودک شما را اذیت نکردو…اگر نگهدار کودک از پاسخ دادن به این سوالات اجتناب کرد و با جزئیات پاسخ شما را نداد امکان دارد چیزی را از شما پنهان میکند. تشخیص دروغ های نگهدار کودک به با سوالات جزئی تر بهتر مشخص می شود.مراقب کودک،استخدام نگهدار کودک،مراقبت از کودک در منزل،نگهداری از کودک،نگهداری کودک

 

  • نگهدار کودک همیشه دیرمی کند:

همه ی ما می دانیم که گاهی برخی اتفاقات مثل بیماری، ترافیک و یا شرایط اضطراری می تواند برای هرکس در هر زمان اتفاق بیفتند. اینکه نگهدار کودک در اکثر مواقع با بهانه های متعدد دیردر منزل حاضر شود نشانه ی خوبی نخواهد بود. دیر کردن نگهدار کودک به این معنی است که کار خود را زیاد جدی نمی گیرد و مواردی دیگر نیز به همین نحو عمل می کند.

  • کودک از نگهدار شکایت می کند و یا با دیدن او گریه می کند:

هر کودکی ممکن است با دیدن رفتن والدین از خانه گریه کنند و یا دائما در حال شکایت از نگهدار خود باشند. اما اگر دیدید که کودکتان به طور جدی با دیدن نگهدار خود دچار استرس و اضطراب می شود و شروع به گریه کردن می کند بهتر است وضعیت را بررسی کنید.مخصوصا اگر کودک شما فقط با دیدن آن نگهدار شروع به گریه می کند. اگر نشانه هایی از اضطراب و استرس در کودک خود مشاهده کردید بهتر است به فکر یک نگهدار کودک جدید برای فرزندتان باشید.

  • کودکتان اکثرن زخمی است:

اینکه کودکان گاهی آثار کبودی و زخم و یا خراش روی تنشان باشد طبیعی است. اما اگر هر بار که به خانه میایید و کودک خود را زخمی می بینید این به آن معناست که نگهدار کودک به خوبی مراقبت کودک شما نیست و گاهی از کودکتان غافل می شود. که این یکی از نشانه های نگهدار کودک بد و غیرقابل اعتماد می باشد.از نگهدار کودک بخواهید که توضیح دهد و بیش از بیش مراقب کودکتان باشد.

 

  • نگهدار کودک به دستورات شما عمل نمی کند:

قبل از استخدام نگهدار کودک بهتر است تمام قوانین و ضوابط منزل و نگهداری از کودک را روی کاغذ یادداشت کنید نگهدار کودک موظف است بخوبی به وظایف خود عمل کند. پس بهتر است بعد از آنکه قوانین را برای نگهدار شرح دادید مطمئن باشید که او به تمام وظایف و مسئولیت های یک نگهدار بچه به خوبی عمل می کند و از آن ها چشم پوشی نمی کند.

 

نگهدار کودک یکی از اعضای خانه به شمار می رود. و مسئولیت مهمی را به دوش دارد. پس دانست آنکه آیا نگهدار کودک کارش را به خوبی انجام می دهد یا نه امری مهم می باشد. شما با تمرکز بیشتر و دقت بهتر به نشانه ها می توانید بخوبی بر روی امور کنترل داشته باشید.

 

things-your-babysitter-needs-to-know-12-pg-full

نگهدار کودک

مركز نگهداري و مراقبت از کودک- سالمند- بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754