ویژگی های نگهدار کودک خوب

۳ شهریور ۲۴, ۱۳۹۵

برخی از خانواده ها به دلایل مشغله کاری و یا زیاد بودن تعدادن کودکان و یا حتی کمبود تجربه درباه یمراقبت از کودک به استخدام نگهدارکودک روی می آورند. اما بسیاری از این والدین به هر نگهداری اعتماد نداشته و در انتخاب نگهدار برای کودک خود دچار سردرگمی و نگرانی می باشند. قبل از اینکه یک نگهداربرای کودک خود استخدام نمایید بهتر است ویژگی های نگهدار کودک خوب را بشناسید تا بتوانید به بهترین نحو یک پنگهدار مناسب برای کودک خود انتخاب نمایید و فرزند خود را در امنیت خاطربه او بسپارید.

1467951596429

نگهدار کودک

 

ملاک های خود را قبل از استخدام نگهدار در نظر بگیرید :

نگهدار کودک ، فردی است که از کودک شما بصورت دائم و یا موقت مراقبت می کند. وظایف و ویژگی هاینگهدار کودک می تواد بسته به ملاک ها و نیاز های شما متفاوت باشد.نگهداری از کودک مریض،استخدام نگهدار کودک در تهران،مهمترین ویژگی های نگهدار کودک

برای آنکه بتوانید به بهترین نحو یک نگهدار ایده ال برای کودک خود استخدام نمایید در ابتدا فهرستی را تهیه نمایید و از مهمترین ملاک ها تا آن ها که اهمیت کمتری دارند از بالا به پایین مرتب کنید. مثلا ممکن است ملاک شما جوانی و یا میان سال بودن نگهدار کودک باشد. با تهیه ی یک لیست می توانید زودتر به نتیجه برسید که از نگهدار کودک خود چه انتظارهایی دارید.می توانید بعد از استخدام نگهدار و ورود او به منزل این فهرست را در اختیار او نیز قرار دهید.اگر قصد استخدام نگهدار برای نگهداری از نوزادخود دارید بهتر است نگهدارتجربه ی مادر بودن را داشته باشد.

نگهدارکودکی که تحصیل کرده می باشد و دوره های آموزشی کودکیاری را سپری کرده است خیلی بهتر می تواند با کودک شما تعامل برقرار کند و با علم به روانشناسی نوین در تربیت و تعلیم کودکان شناخت بهتری از کودکان خواهند داشت و حتی شما را نیز می تواند در این امر مهم یاری رساند.

نگهداری از کودکان با بیماری های خاص:

اگر کودک شما دچار بیماری خاصی می باشد حتما آن را با نگهدار کودک خود در میان بگذارید و ساعت مصرف قرص ها را به صورت کتبی در اختیار او قرار دهید. نگهداری از کودک مبتلا به بیماری امری بسیار حساس می باشد. سعی کنید نگهداری را انتخاب نمایید که قبل از این تجربه ی نگهداری از کودک بیمار را داشته است. بسیاری ازنگهداران کودک بصورت عملی و علمی اطلاعات زیادی را درباره ی این کودکان کسب کرده اند و آمادگی خدمت رسانی به کودکان بیمار را دارا می باشند و می توانند نقش موثری در بهبود فرزند شما داشته باشند.استخدام نگهدار کودک تهران،مراقبت کودک،مهمترین ویژگی های نگهدار کودک

نگهدارانی که بطور کامل با کمک های اولیه برای کودکان آشنا بوده و شرایط اضطراری  قبل از رسیدن کودک به بیمارستان امداد های فوری پزشکی را برای جلوگیری از آسیب های جدی به کودک به او می رساند.

استخدام یکنگهدار کودک خوببرای شما و فرزندتان در زندگی اهمیت زیادی دارد. شما قبل از انتخاب نگهدار کودک می توانید با مشاورین در مراکز خدمات نگهداری کودک تماس گرفته و با دادن توضیحات کامل درباره ی فرزند از آن ها درخواست نگهداری مجرب و متخصص برای کودک خود نمایید.

مركز نگهداري و مراقبت از کودک- سالمند- بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754