ویژگی های نگهدار کودک قابل اعتماد

مهر ۱۴, ۱۳۹۵

دانستن اینکه آیا نگهدار کودک شما وظیفه ی خود را به درستی انجام می دهد یا خیر گاهی ساده نیست.آیا نگهدار همانگونه که در حضور شما به کودک رفتار می کند در غیاب شما نیز رفتار خوشایندی با کودک شما دارد؟برخی والدین با نصب دوربین مخفی برای بررسی رفتار نگهدار با کودک خود این اطمینان و اعتماد را از نگهدار کسب می کنند.اما همیشه نیاز به این کار نمی باشد. یک نگهدار کودک خوب و قابل اعتماد از اعمال و رفتارش پیداست که آیا وظیفه ی مراقبت از کودک شما را بخوبی انجام می دهد یا خیر.استخدام نگهدار کودک تهران،مراقبت کودک،خدمات نگهداری از کودک

ما در این قسمت نکاتی را درباره ی آنکه بدانید نگهدار رفتار خوبی با کودک شما دارد و قابل اعتماد است یا خیر به شما آموزش می دهید.نگهداری از کودک مریض،استخدام نگهدار کودک در تهران،نگهداری از کودک در منزل

به عکس العمل کودک خودهنگام دیدن نگهدار توجه کنید:

اینکه کودک شما در ابتدای استخدام نگهدار کودک زیاد از وضعیت موجود راضی نباشد امری طبیعی است کودک ممکن است گریه کند و هر کاری از دستش برآید برای رفتن نگهدار از خانه انجام دهد.اما اگر با گذشت زمان نگهدار نتوانست اوضاع را کنترل نماید و کودک باز هم با دیدن نگهدار نگران و ناراحت شد بهتر است رفتار های کودک را بیشتر بررسی کنید. این امر می تواند بدلیل آن باشد که نگهدار نتوانسته تعامل خوبی را با کودک برقرار نماید و کودک با او احساس راحتی نمی کند.در مجموع هیچ کس نمی تواند جای خالی شما را برای کودک شما پر کند اما اگر نگهدار کودکان بخوبی بتواند با کودک ارتباط برقرار نماید می تواند دوست خوبی برای کودکتان باشد.

از نگهدار کودک بپرسید روز خود را چگونه سپری کرده اند؟

اینکه بپرسید نگهدار و کودک چه کارهایی را انجام داده اند از هر جنبه ای به نفع شماست.پرسش از نگهدار نشان دهنده ی اهمیت شما به کودکتان و حساسیتان در مورد اینکه روز خود را چگونه گذرانده اند می باشد.اگر به نگهدار و نحوه ی عملکردش شبه ای دارید با پرسیدن جزئیات و بررسی عکس العمل و پاسخ های نگهدار به حقایق زیادی پی خواهید برد.اگر نگهدار میلی به توضیح جزئیات نداشت نشان دهنده ی این خواهد بود که او چیزی را از شما پنهان می کند.استخدام نگهدار کودک،نگهداری از کودک در منزل

نگهدار باید بخوبی مراقب کودک باشد:

اینکه کودک شما در طول روز دچار جراحت شده باشد نشانه ی خوبی نیست.زیرا نگهدار باید بخوبی در طول روز مراقب کودک شما باشد و کاملا فعالیت های او را تحت نظر داشته و او را از هرگونه خطر دور کند.

نگهدار قابل اعتماد چگونه است؟

هیچ پدرو مادری از نگهداری که دیر بر سر قرار حاضر می شود و آن ها در وضعیت بلاتکلیفی قرار می دهند راضی نیستند.نگهدار کودک قابل اعتماد نگهداری است که کاملا آن تایم بوده و اصول اولیه ی مراقبت از کودک را رعایت کند.اینکه نگهدار شما هر روز به دلایل مختلف دیر میکند و یا غیبت دارد نشان دهنده ی این است که این نگهدار در مسائل دیگر نیز غیرقابل اعتماد خواهد بود.

یک نگهدار خوب کودک باید به بهداشت کودک شما اهمیت دهد:

کثیف شدن مرتب کودکان امری طبیعی است.اما اگر لباس کودک شما هر بار که به خانه می آید باید تعویض شود نشانه ی خوبی نخواهد بود.ژولیده و کثیف بودن کودک نشاندهنده ی این است که نگهدار به بهداشت کودک شما بخوبی رسیدگی نمیکند.

توضیحات نگهدار درباره ی اشتباهاتش منطقی نیستند:

نگهداری که درباره ی توضیحاتی لازم که از او می خواهید قصد فریب شما را دارد و پاسخ های او موجه نیستند خیلی سریع می تواند اعتماد شما را از بین ببرد. در صورتی که نگهدار کودک شما نیز توضیحات قابل قبولی به شما نمی دهد بهتر است به فکر یک نگهدار دیگر برای کودک خود باشید.

در هر صورت اگر به نگهدار کودک خود شک دارید، به حسی که دارید اعتماد کنید. اگر نگهدار کودک به نظرتان نامناسب می رسد، وقت را هدر ندهید و یک نگهدار کودک دیر برای کودک خود پیدا کنید.

 

babysitters-now-good-with-kids

نگهدار کودک

مركز نگهداري و مراقبت از کودک- سالمند- بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:

ویژگی های نگهدار کودک قابل اعتماد
خصوصیات نگهدار کودک خوب
تشخیص نگهدار کودک خوب از بد
نگهدار کودک بد را بشناسیم
ویژگی نگهدار کودک خوب
آموزش انتخاب نگهدار کودک
سوالات مهم مصاحبه با نگهدار کودک

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754