نگهداری سالمند

نگهدار سالمند شخصی است که در زمینه ی حفظ و ارتقاء سلامتي، پيشگيري از بيماري ها، بهبود كيفيت زندگي و وضعيت فعاليتي سالمندان به سالمند کمک می نماید. حفظ استقلال سالمند یکی از پراهمیت ترین نکاتی است که باید در طول دوره ی مراقبت از سالمند رعایت گردد. احترام به تصمیمات سالمند کلید آرامش خاطر در راستای بهبود وضعیت سلامتی سالمند در حین نگهداری سالمند می باشد. نحوه ی مراقبت و نگهداری از سالمند و نوع خدمات مراقبت در منزل تاثیر مستقیم و چشم گیری بر سلامت جسمی و روانی سالمند شما خواهد داشت. مراقب سالمند روش های حمایتی را به ساکنین و دیگر اعضای منزل آموزش می دهد و تعادل را دوباره در منزل برقرار می کند.

نگهداری از سالمند را به افراد با تجربه بسپارید:

انجام رفتار های اشتباه از سمت افراد نالایق و ناشایست در حین مراقبت از سالمند در منزل پایانی جز پریشانی و پشیمانی نخواهد داشت. برای اجتناب از این مسئله بهتر است در نظر گرفتن وضعیت جسمی و روحی سالمند بیمار،مناسبترین و با کیفیت ترین خدمات نگهداری از سالمند انتخاب نمایید.

نگهدار سالمند با تجربه با ارتباط برقرار کردن با سالمند، بررسی وضعیت جسمی و روحی سالمند و آگاه بودن از نوع خدمات مناسب برای سالمند تمامی راه ها را برای ورود بیماری های جدید می بندد. استرس رابطه ی کاملا مستقیمی با عملکرد مغز، جسم، فشار خون و حافظه ی سالمند دارد. نگهدار سالمند صبور، مهربان و باتجربه هیچ گونه استرسی به سالمند عزیز وارد نکرده و در بهبود وضعیت جسمی سالمند نقش مهمی را ایفا می کند.

نگهدار سالمند بیمار:

استفاده از خدمات نگهداری از سالمند برای بیماران بیشتر از هر مسئله ای برای سالمند اهمیت دارد. بررسی هر روزه ی وضعت جسمی و روند بیماری توسط نگهدار سالمند بیمار انجام شده و به سلامت هر چه زودتر سالمند کمک خواهد نمود. آسیب پذیر بودن سالمندان بیمار بیشتر بوده و برای استخدام مراقب سالمند باید بیش از موارد عادی انرژی و دقت لازم صرف نمود. مراقبان سالمند حرفه ای با کسب تجربه و آموزش با بیمار به بهترین شکل برخورد کرده و عزت و استقلال را دوباره به بیمار باز می گرداند.

نگهدار سالمند آلزایمری:

مراقب سالمند در زمان مراقبت از بیماران آلزایمری باید تمام جوانب روحی و جسمی بیمار را درمان پذیر دانسته و با صبر و حوصله ی بیشتری اقدامات پییشگیرانه ای را در راستای جلوگیری از روند بیماری و حتی بهبود این بیماران انجام دهد. حفظ ایمنی سالمند آلزایمری از دیگر مواردی است که به طور جدی توسط اعضای منزل و اطرافیان مورد توجه قرار نمی گیرد اما باید بیشتر از قبل بدان اهمیت داد. مراقبت از سالمندان با بیماری الزایمر از اصولي تبعیت مي كند كه بدون در نظر گرفتن آن ها نه تنها نتيجه مطلوب حاصل نخواهد شد بلكه سالمند آسیب های جبران ناپذیری را خواهد دید. در شروع بیماری سالمند می تواند از عهده ی کارهایی از جمله لباس پوشیدن و استحمام و تغذیه برآید اما با گذشت زمان اگر اقدامات پیشگیرانه برای کاهش روند بیماری انجام نگیرد توانایی سالمند محدود و محدودتر می شود.

نگهداری از سالمند شبانه روزی:

نگهداری از سالمندان در منزل بصورت شبانه روزی درست مانند نگهداری سالمند رد خانه ی سالمندان می باشد. به این صورت که نگهدار سالمند به صورت شبانه روزی و بیست و چهار ساعته در اختیار سالمند بوده و تمامی امور را انجام می دهد. تنها گذاشتن برخی از سالمندان با شرایط پیچیده جایز نبوده و خطر آفرین می باشد. از این رو موسسه ی مه چهرگان با در نظری گیری نگهداران سالمند بیست و چهار ساعته قدم موثری در رسیدگی به امور سالمندان برداشته است.

نگهدار سالمند ساعتی:

از دیگر خدماتی که توسط موسسه ی مه چهرگان انجام میگیرد اعزام نگهدار سالمندساعتی است. برخی افراد خودشان از سالمندان و والدین خود نگهداری میکنند و نیازی به استخدام مراقب سالمند ندارند. اما در برخی زمانها و شرایط نمی توانند سالمند خود را تنها بگذارند یا برای انجام اموری مانند استحمام و ملاقات با پزشک نیاز به یک همراه و مراقب دارند. موسسه ی مه چهرگان برای این خانواده ها نیز خدمات ویژه ای در نظر رفته است. اعزام نگهدار سالمند ساعتی در هر زمانی از شبانه روز که بخواهید توسط موسسه امکان پذیر خواهد بود.

نگهدار سالمند شیف شب:

دیگر نگران مراقب از سالمند خود در شیفت شب نباشید. نگهداران سالمند مجرب و آموزش دیده آماده ی خدمت رسانی به شما در ساعات شبانه می باشند. نگهداری از سالمندان زمین گیر با محدودیت حرکتی توسط زبده ترین و توانمندترین نگهدار سالمند موسسه انجام خواهد گرفت.

چرا موسسه ی مه چهرگان

  • نگهداران سالمند ما یک روند مطابق با شیوه زندگی شما بکارخواهند گرفت.
  • مراقبان سالمند مه چهرگان سلامت و ایمنی سالمند را در اولویت خود قرار داده اند
  • آنها در برنامه ریزی هماهنگی را حفظ کرده و دانش خانواده را در راستای پیشرفت در زمینه ی مراقبت ارتقا می دهند.

 نحوه ی استخدام نگهدار سالمند:

برای داشتن یک مراقب سالمند در منزل با مشاوران موسسه ی مه چهرگان تماس بگیرید و با بیان شرح حال سالمند خود او را ارزیابی نمایید. موسسه هیچ گونه مبلغی بابت ارزیابی و مشاوره از شما نخواهند گرفت. یک مشاور به شما می گوید چه نوع خدماتی برای سالمند شما مناسب می باشد. سپس شما می توانید نگهدار سالمند را هم بصورت تلفنی و هم حضوری مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و برای عقد قرار داد به موسسه مراجعه کنید.

شماره تلفن:
88358744 – 77656754 – 77506039 – 77656755
موبایل:
09123018269
ایمیل:
info@mahchehregan.com

 

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754