میزان درآمد نگهدارکودک

دی ۲۹, ۱۳۹۵

امروزه به دلیل مشغله های کاری، والدینی زیادی اقدام به استخدام نگهدار کودکدر منزل می کنند. از این رو جامعه هر روزه نیاز به افرادی اموزش دیده، حرفه ای و با تجربه در زمینه ی نگهداری کودک دارد.نگهدارانی که وظیفه ی آن ها نگهداری از کودک و ارائه ی خدمات بهداشتی و مراقبتی از کودک می باشد. والدینی که به دنبال نگهدار می گردنند هر کدام ملاک های متفاوتی را برای استخدام نگهدارکودک در نظر می گیرند و طبق آن ملاک ها نگهدار را انتخاب می کنند. حال هرچه نگهدار بیشتر به ملاک های معمول والدین نزدیک تر باشد دارای آینده ی شغلی بهتری بوده و به همان میزان درآمد بیشتری نیز کسب می کند.

چه چیزهایی باعث افزایش حقوق نگهدار کودک می شود؟

موسسات نگهداری کودک معمولا یک حقوق پایه را برای نگهدار کودک در نظر می گیرند. بسته به مهارت های نگهدار کودک، حقوق نگهدار کودک نیز افزایش می یابد. بصورت کلی شغل نگهداری کودک نیازمند تجربه، مهارت در برقراری ارتباط با کودکان، داشتن سابقه ی کاری خوب، تحصیلات در یکی از رشته ها ی کودکیاری، نگهداری از کودکان یا روانشناسی  می باشد.

والدینی که به دنبال نگهدار کودک با حقوق کم می گردند سعی در استخدام نگهدار با مهارت های کم دارند تا هزینه ای  بابت خدمات اضافی که نگهدار کودک ارائه می دهندنپزدازند. حال والدینی نیز یافت می باشند که به دنبال یک نگهدار کودک با مهارت های مختلف آموزشی و کودکیاری می باشند تا در طول نگهداری از کودک به کودکشان اموزش دهند. از این رو میزان درآمد نگهدار کودک بسته به مهارت های نگهدار کودک می باشد. این مهارت ها می تواند شامل آموزش موسیقی،نقاشی، زبان، کاردستی، مبحث های درسی و… به کودکان باشد.پس اگر به عنوان یک نگهدار کودک مشغول به کار هستید و یا قصد دارید در آینده شغل نگهداری کودک را انتخاب کنید سعی کنید مهارت های خود را بالا ببرید تا خانواده ای شما را به علت نداشتن مهارت کافی در این حرفه رد نکنند.

یکی از عوامل دیگری که تعیین کننده ی میزان درآمد نگهدار کودک است مقدار مسئولیت هایی است که علاوه بر امور نگهداری از کودک انجام خواهدگرفت. این مسئولیت ها شامل پخت و پز، نظافت منزل و… می باشد.مسئولیت های نگهدار کودک را در مقاله ی مسئولیت نگهدار بچه مطالعه نمایید.

بصورت کلی اگر بخواهیم میزان درآمد نگهدار کودک را برآورد کنیم بسته به موسسه ی نگهداری کودک و میزان خدماتی که نگهدار قرار است ارائه دهد این مبلغ از حقوق پایه شروع شده و افزایش خواهد یافت.

نگهدار کودک

نگهداری کودک

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند، بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:
هزینه ی نگهدار در منزل
ترفندهای کاهش هزینه ی استخدام نگهدار کودک

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754