قیمت نگهدار سالمند

قیمت نگهداری سالمندان بر اساس نوع مراقبت

 قیمت مراقب سالمند، هزینه ی مراقب سالمند،تعرفه ی مراقبت از سالمند دستمزد مراقب سالمند،

  • نگهداری از سالمند بدون ارائه خدمات پزشکی، طبی و دارویی
  •  نگهداری روزانه
  • نگهداری سالمند بصورت بیست و چهارساعته
  • نگهداری از سالمند فلج  یا زمین گیر
  •  نگهداری از سالمند آلزایمری
  • نگهداری سالمند با انجام امور منزل(نظافت، پخت غذا، خریدو..)
  • پرستاری از سالمند و انجام خدمات پرستاری

به طور کلی قیمت نگهدارسالمند در منزل طبق جدول زیر ارزیابی می گردد. البته برای تعیین دقیق قیمت نگهدار سالمند عوامل دیگری نیز در نظر گرفته می شود که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. قیمت پرستار سالمند، هزینه ی پرستار سالمند، دستمزد پرستار سالمند، تعرفه ی پرستار سالمند

 

قیمتخدمات نگهداری سالمند
از 1.400.000تومان تا 1.700.000توماننگهداری سالمند روزانه
از 1.700.000تومان تا 2.500.000 توماننگهداری سالمند  شبانه روزی
حدود 1.000.000توماننگهداری سالمند روزانه سه روز در هفته
حدود 1.300.000نگهداری سالمند شبانه روزی سه روز در هفته

مركز نگهداری سالمند و مراقبت از کودک در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

نگهداری سالمند ارزان و کم هزینه
برای بررسی هزینه نگهدار سالمند ، به سؤالات زیر پاسخ دهید.

1-یک نوع خدمات نگهداری سالمند را انتخاب کنید. قیمت مراقب سالمند، هزینه ی مراقب سالمند،تعرفه ی مراقبت از سالمند دستمزد مراقب سالمند،

2- نگهدار سالمند خانم یا نگهدار سالمند آقا؟

3- سالمند شما در چه وضعیت جسمی قرار دارد؟

هزینه ی نگهدار سالمند چقد است؟ پاسخ به نوع مراقبت و موقعیت مکانی شما در ایران بستگی دارد.

 قیمت پرستار سالمند، هزینه ی پرستار سالمند، دستمزد پرستار سالمند، تعرفه ی پرستار سالمند

قیمت نگهداری از سالمند بدون نیاز به خدمات پزشکی:

این نوع مراقبت را بسیاری از خانواده ها انتخاب می کنند، زیرا از لحاظ اقتصادی نیاز به صرف هزینه ی کمتری دارد. این نوع خدمات شامل کمک به بهداشت شخصی سالمند ، شستن لباس ها، پخت و پز برای سالمند و ارجاع سالمند به پزشک برای قرار ملاقات می باشد. بنا به تصور اشتباه برخی افراد این نوع خدمات نیازمند ارائه ی تمام کارهای منزل است و باید به تمام افرادی که در منزل هستند ارائه گردد. اما ارائه ی خدمات به سایر افراد خانواده شامل هزینه ی اضافه خواهد شد.

مراقبت از سلامت بیمار:

این نوع خدمات شامل خدمات اضافه ای می شود که به بهبود و سلامت بیمارکمک می کند. گرفتن درجه حرارت بدن بیمار، تنفس، کمک به پزشک در تعیین سطح هوشیاری و.. این عوامل به همان اندازه ی خدمات پزشکی ضروی هستند. اما معمولا برای دوره های کوتاهتر مورد استفاد ه قرار می گیرد. برخی از موسسات این خدمات را ارئه می دهند و برخی دیگر ارائه ی این گونه خدمات را در حیطه ی کاری خود ندارند.

 

محاسبه ی قیمت نگهداری سالمند به صورت روزانه:

نرخ هزینه ی نگهداری از سالمند به صورت روزانه بستگی به نوع خدمات و ساعت کاری دارد.

نگهداری از سالمند به صورت روزانه این امکان را برای سالمند فراهم می کند تا در کنار خانواده ی خود و محل زندگی خود دوران نقاهت را گذرانده و روز به روز بهبود یابد. افرادی که دارای مشکلات شدید و بیماریهای خطرناک یا واگیر دار هستند بهتر است در خانه ی سالمندان مراقبت شوند. اما اگر وضعیت سالمند شما چندان وخیم نمی باشد نگهداری از او در منزل میتواند به بهبود سلامت او کمک شایانی نماید. قیمت نگهدار سالمند- هزینه ی نگهدار سالمند، دستمزد نگهدار سالمند، تعرفه ی نگهدار سالمند، تعرفه ی مراقبت از سالمند،

 

قیمت نگهداری از سالمند آلزایمری:

سالمندان آلزایمری نیاز به خدمات بیشتری نسبت به سایر سالمندان دارند. این خدمات بسته به نیاز سالمند و سلامت سالمند میتواند مختلف بوده از این رو قیمت خدمات نگهداری سالمند می تواند مختلف باشد. دقت و مهارت در نگهداری از سالمندان آلزایمری بیشتر بوده و نوع رفتار باید این سالمندان، در نظر گرفتن استقلال سالمند و نحوه ی خدمات دهی به این سالمندان می تواند کیفیت خدمات و قیمت نگهداری سالمند را تعیین نماید.
 قیمت مراقب سالمند، هزینه ی مراقب سالمند،تعرفه ی مراقبت از سالمند دستمزد مراقب سالمند،

 

 تعرفه ی نگهداری سالمند در منزل چقدر است؟

اینکه بدانید هزینه ی نگهداری از سالمند چقدر است و چه نکاتی در این موضوع تاثیر گذار است بسیار اهمیت دارد. شما با خواندن این مقاله میتوانید تمام نگرانی های خود را درباره ی تعرفه ی نگهدار سالمند در منزل کاهش دهید. قیمت نگهدار سالمند- هزینه ی نگهدار سالمند، دستمزد نگهدار سالمند، تعرفه ی نگهدار سالمند، تعرفه ی مراقبت از سالمند،

 

متأسفانه، اعضای خانواده اغلب تحلیلی از هزینه های مالی استخدام نگهدار سالمند را ندارند. فرآیند دریافت گزارش های مورد نیاز می تواند برای آن ها موثر باشد. پیدا کردن اطلاعات درست زمانی که به دنبال خدمات نگهداری از سالمند با کیفیت  برای افراد مسن تر هستید می تواند برای شما دشوار باشد

حدود 10 میلیون نفر که بیش از 50 سال سن دارند، تحت مراقبت های بهداشتی  یا درمانی در منزل قرار گرفته اند.

در طول 15 سال گذشته تعداد نگهداران سالمند در منزل بیشتر از سه برابر شده است. افزایش تعداد مراقبت کنندگان تأثیر زیادی بر پیشرفت های پزشکی داشته و طول عمر انسان را نیز افزایش داده است.

30 درصد سالمندان بالای 65 ساله بر اثر تنها ماندن در منزل و زمین خوردن زمین گیر می شوند.

از آنجا که هزینه ی نگهداری سالمند در منزل به این سه پارامتر (محل، نوع خدمات و مدت زمان) بستگی دارد ، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید، نیازهای خاص سالمندان است. بنابراین، شما باید قبل از استخدام نگهدار سالمند از خود سوالاتی مانند:

“آیا مادر یا پدرم به صورت بیست و چهار ساعته و دائم به خدمات نگهداری نیاز دارد یا فقط چند ساعت و برای انجام امور خاصی همچون استحمام نیاز به کمک پیدا می کند؟

امکانات تسهیل کننده خدمات: این امکانات معمولا شامل افرادی می شود که به  سالمند در فعالیت های روزمره کمک میکند. در زبان خارجه به این خدمات  ADL نیز می گویند.

پرستاری سالمند: نگهداری سالمند در منزل با ارئه ی خدمات پرستاری

نگهدرای از سالمند و انجام امور منزل:  نگهداری از سالمند در این بخش  طیف وسیعی از فعالیت های روزانه  و مراقبت های شخصی را شامل می شود.

نگهداران سالمند  قادر به ارائه خدمات انعطاف پذیر، مقرون به صرفه و گسترده ای از خدمات مراقبت می باشند. این خدمات را می توان برنامه ریزی کرد تا متناسب با نیازهای خاص افراد مسن باشد.

با این کار، افراد مسن تر می توانند به راحتی در خانه های خود زندگی کنند و مراقبت و حمایت صحیح را دریافت کنند. بنابراین، می توان نتیجه گرفت که پیر شدن همیشه با سختی و مشکلات بسیار همراه نیست.

مراقبت در خانه برای سالمندان مقرون به صرفه است و مزایای روحی زیادی دارد. نگهداری سالمند در منزل می تواند از افسردگی سالمند جلوگیری کند که  با رفتن به موقع به مراکز درمانی تکمیل می شود. قیمت نگهدار سالمند- هزینه ی نگهدار سالمند، دستمزد نگهدار سالمند، تعرفه ی نگهدار سالمند، تعرفه ی مراقبت از سالمند،

 

 

 

 

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754