سوالات مهم در مصاحبه با نگهدار سالمند

آذر ۳, ۱۳۹۵

نگهدار سالمند در روز مصاحبه چه بگوید؟

این نگرانی برای بسیاری از نگهداران سالمند در منزل وجود داردکه چگونه می توانند برای روز مصاحبه خود را به بهترین شکل آماده کنند و یک فرصت شغلی خوب را برای خود فراهم کرده و اعتماد خانواده ی سالمند را به خوبی کسب کنند.
گفتگوی شما با اعضای خانواده ی سالمند و سالمند در روز مصاحبه بسیار اهمیت دارد. شما هر چقدر هم در نگهداری از سالمند فردی با مهارت های کافی باشید این روز مصاحبه و نحوه ی رفتار و گفتار شما است که نشان دهنده ی مهارت شما در نگهداری از سالمند است. ما در این بخش به رایج ترین سوالاتی که از شما نگهداران سالمند در روز مصاحبه با آن مواجه می شوید می پردازیم و برای شما مثال هایی برای پاسخ دادن به این سوالات آورده ایم:نگهدار سالمند،مرکز مراقبت از سالمند،نگهداری از سالمند بیمار،

  •  چرا باید شما را استخدام کنیم:

من اشتیاق زیادی برای نگهداری از سالمندان دارم و از وقت گذراندن با سالمندان لذت می برم. دوره هایی را برای کسب تجربه در مراکز نگهداری از سالمندان گذرانده ام و به کمک های اولیه اشنایی دارم. من قادر به درک نیازهای سالمندان هستم و به خوبی می توانم در انجام امور روزمره و ورزش کردن به سالمند کمک کنم.مراقب سالمند،استخدام نگهدارسالمند در تهران،استخدام نگهدارسالمند،

  •  در شرایط حیاتی چگونه به سالمند کمک رسانی می کنید؟

در صورتی که علائم سالمند زیاد هشدار دهنده و جدی نبود با دکتر سالمند تماس می گیرم و شرح حال بیمار را برای او توضیح می دهم. اگر دکتر در دسترس نبود با درمانگاه محلی تماسگرفته و در صورت نیاز و وضعیت جدی تر با آمبولانس تماس می گیرم.

  •  آیا شما مایل به انجام کارهای منزل در حین نگهداری از سالمند هستید:

    قطعا. من مایل به انجام تمام امور منزل می باشم. من سابقه ی خانه داری دارم و بخوبی از پس انجام کارهایی مثل خرید، شستن لباس و طبخ غذاهای مغزی برای سالمند هستم.

  •  آیا شما با نگهداری سالمند الزایمری آشنایی دارید؟

    من از بیمارهایی شایع در دوران سالمندی و زوال عقل آنها و کم شدن حافظه آگاهی دارم و می توانم راهکارها و استراتژهای مفیدی برای کمک به انجام امور سالمند در حین بکارگیری سالمند در انجام این امور بکارگیرم. برای ارتباط با این سالمندان باید صبوری کرد و همیشه با خوشرویی با آن ها برخورد کرد.

moehk-main-000011119404-elder-300x199

نگهدار سالمند

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند، بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:
معرفی شغل نگهداری از سالمند
چگونه نگهدار سالمند شویم
چگونه سالمندان را به حمام ببریم؟
مسئولیت های نگهدار سالمند
نحوه ی ارتباط نگهدار سالمند با سالمند

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754