خدمات نگهداری سالمند شبانه روزی

بهمن ۲۴, ۱۳۹۶

ویژگی های خدمات نگهداری از سالمند موسسه ی مه چهرگان:

خدمات غیر پزشکی مراقبت از سالمند در منزل توسط مه چهرگان شامل همراهی، حفظ ایمنی سالمند، خرید مواد غذایی، بردن سالمند برای ملاقات های پزشکی، آماده سازی غذا، یادآوری دارو و کمک به فعالیت های روزانه میباشد. خدمات ما به توجه به نیاز های هر فرد متغیر می باشد. هر سالمند با توجه به نوع بیماری و محدودیت های حرکتی نیاز به خدمات گوناگونی دارد و در همین راستا تمامی امور طبق خواسته ی اطرافیان و خانواده ی سالمند انجام می گیرد.

اطمینان از امنیت سالمند در منزل و حفظ بهداشت او از مهمترین اموری است که برای خانواده ی سالمند اهمیت دارد. از این رو کارکنان مه چهرگان به خوبی آموزش دیده اند تا این امر به بهترین شکل به انجام برسانند.

برنامه های ما برای نگهداری سالمند در منزل:

پیشگیری از زمین خوردن سالمند: اولویت ما ایمنی سالمند است.برای حفظ ایمنی سالمند بررسی های منظم خطرات بالقوه مهمترین فاکتور است. از آنجا که آمار زمین خوردن سالمندها مدت هاست که سبب زمین گیر شدن آنها می شود این مقوله با دقت و برنامه ریزی توسط نگهداران سالمند مه چهرگان صورت می گیرد.

گذراندن دوره های آموزشی: مراقبین سالمند مه چهرگان تمامی  گواهینامه های لازم را جهت ارائه ی خدمات مراقبتی اخذ نموده و بصورت تخصصی دوره های لازمه را گذرانده اند.

برنامه انتقال ایمن: ما اینجا هستیم تا مطمئن شویم که انتقال سالمند شما از یک مرکز پزشکی به خانه یک تجربه، ایمن و راحت است.

برنامه های مخصوص بیماران آلزایمری: مراقبت های لازم جهت رسیدی به امور سالمندان الزایمری با دیگر سالمندان کاملا متفاوت است. تمامی امور مراقبت از این سالمندان باید در جهت حفظ استقلال سالمند وتقویت حافظه با گسترش دامنه  ی توانایی های سالمند میباشد.

پارکینسون و سایر شرایط محدودیت زندگی: مراقبت از سالمندان با بیماری خاص نیازمند دانش و تجربه است.مشاوران موسسه ی مه چهرگان با بررسی وضعیت سالمند شما، ماهرترین و با تجربه ترین فرد را طبق شرایط سالمند شما به منزل اعزا خواهد کرد.

مراقبت از سالمند در بیمارستان: مراقبت از سالمندان و نگهداری از آنها د ربیمارستان به عنوان همراه بیمار بصورت بیست و چهار ساعته و یا ساعتی قابل ارائه است.

خدمات نگهداری از سالمند بصورت بلند مدت یا کوتاه مدت: تمامی خدمات در هر زمان و در هرمکان در تهران با بهترین کیفیت و با هدف ارتقا کیفیت زندگی سالمند انجام میگیرد.

چرا باید ما را اننتخاب کنید؟

ما سلامت و ایمنی سالمند را در اولویت خود قرار داده ایم.
ما در برنامه ریزی هماهنگی را حفظ می کنیم
ما یک روند مطابق با شیوه زندگی شما داریم
ما دانش خانواده را در راستای پیشرفت در زمینه ی مراقبت ارتقا می دهیم

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند، بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754