بازی با کودکان+عکس

آبان ۲۰, ۱۳۹۵

نگهدار کودک چگونه باکودک بازی کند؟

گاهی سرگرم کردن بچها غیر ممکن می شود.حتی اگر شما یک نگهدار کودک باتجربه باشید. برخی کودکان زمانی که به لجبازی و گریه می افتند سرگرم کردن آنها کار راحتی نیست و به این سادگی ها دست از لجاجت خود بر نمیدارند. اینکه نگهدار کودک چگونه کودک را سرگرم کند تا بتواند کاملا اوضاع را مدریت کند امری مهم و از جمله مهارت های یک نگهدار کودک حرفه ای بشمار می آید. به علاوه اگر می خواهید تعامل خوبی با کودک برقرار کنید بازی های زیر را برای کودکان در نظر بگیرید.نگهداری از کودک،استخدام نگهدار کودک در تهران،نگهداری از کودک در منزل،مرکز نگهداری از کودک در منزل

  • نگهدار کودک چگونه می تواند با کودک بازی کند؟

اگر شما می خواهید با کودک بازی کنید پا را از حدو مرز کودک فراتر بگذارید. بازی با رنگ ها برای کودکان لذت زیادی دارد. با تعویض لباس کودک و انداختن یک روزنامه و یا حصیر زیر پای کودک به او اجازه بدهید که هر جود دوست دارد با رنگ ها بدون نگرانی بازی کند.نگهدار ی کودک،مرکز خدمات نگهداری کودک در منزل،نگهداری کودک در منزل

 

1

  •  بازی با کودکان بی حوصله:

اگر کودک به انجام بازی خاصی تمایل نشان نمی دهد چیز دیگری برای بازی با کودک پیدا کنید. شما می توانید نظر کودک را درباره ی بازی مورد علاقه اش بپرسید. برای شاد کردن کودک فقط بازی کردن مهم نیست. نگهدار کودکی که می خواهد لحظات خوبی را برای کودک فراهم کند باید خلاقیت بیشتری را بکارگرفته تا کودک از وقت گذراندن با نگهدار خود لذت برده و این سبب می شود در آینده نیز والدین دوباره او را برای نگهداری از کودک در منزل استخدام نمایند.مراقب کودک،استخدام نگهدار کودک،مراقبت از کودک در منزل،نگهداری از کودک،نگهداری کودک

2

  • یک جعبه ی سرگرمی برای کودک درست کنید:

نگهدار کودک می تواند براحتی یک جعبه ی سرگرم کننده برای کودک فراهم کند.جعبه ی سرگرمی می تواند شامل آبنبات و تنقلات خوراکی، سی دی مورد علاقه ی کودک، کتاب رنگ آمیزی، برچسب و استیکر های موردعلاقه ی کودک، کتاب، صفحه ی بازی، کاردستی و.. باشد. البته این جعبه بسته به سن کودک متفاوت خواهد بود. این جعبه را درست کنید تا پی ببرید که چگونه کودک را سر ذوق می آورد.

 

3

  • اجازه دهید بچها نگهدار کودک شوند:

همه ی کودکان مخصوصا دختربچه ها عاشق خاله بازی می باشند. شما در طول نگهداری از کودک  می توانید به کودک اجازه دهید که در نقش نگهداری کودک جای شما را بگیرند. برای اینکار می توانید به کودک اجازه دهید به شما غذا دهد و یا شما را بخواباند.

5

  • اجرای داستان بصورت عملی:

همه ی کودکان به بعضی از داستان ها علاقه ی بیشتری نشان می دهند و به طور کامل آن را از برند. شما می توانید بجای انکه برای دهمین بار آن قصه را برای کودک تعریف کنید از کودک بخواهید یک شخصیت قصه را انتخاب کنید و خودتان نیز در نقش مقابل داستان قصه را بصورت عملی اجرا کنید. با این بازی نگهدار کودک می تواند لحظات خوب و مفرحی برای کودک فراهم کند.

 

6

  • سرگرم کردن کودک با آشپزی:

اگر شما به عنوان نگهدار کودک وظیفه ی پخت و پز های ساده نیز به عهد دارید می توانید از این فرصت استفاده کرده و کودک را نیز در انجام آن شریک کنید. کودکان در هر سنی عاشق آشپزی هستند. آماده کردن ساندویچ، ژله، همزدن مواد اولیه کیک و درست کردن دسر و از این قبیل کارها که برای کودک هیچ خطری ندارد می تواند توسط کودک انجام شود. فراموش نکنید که در آخر از کودک برای کمک هایش تشکر کرده و همه جارا قبل از رسیدن والدین مرتب کنید.

7

  • کودک را به گردش ببرید:

کودکان در خارج از منزل بهتر می توانند خود را تخلیه کنند. اگر نگهدار کودک اجازه دارد که کودک را به گردش و پارک ببرد باید تمام حواس خود را بر روی کودک متمرکز کند زیرا خطرارت زیادی در بیرون از منزل کودک را تهدید می کند و در هر شرایطی نگهدار کودک مسئول خواهد بود.

 

8

  • سینمای خانگی ترتیب دهید:

نگهدار کودک می تواند از هر فرصتی برای بازی کردن با کودک استفاده کند. اگر زمان تماشای تلوزیون کودک رسیده است می توانید به کودک یک بلیط و یک ظرف ذرت بو داده بدهید چراغ ها را خاموش کنید و یک سینمای خانگی برای کودک ترتیب دهید.

9

  • ساختن چادر در منزل:

درست کردن یک خانه ی کوچک برای کودک توسط ملافه و متکا کار آسانی است. با ساختن یک چادر کوچک کودک را به مهمانی و صرف چای در چادر دعوت کنید.

10

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند،بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:
تنبیه کودک توسط نگهدار کودک
ویژگی نگهدار کودک خوب
معرفی شغل نگهداری از کودک
آموزش نگهداری از کودک
کودکان چه نگهداری را دوست دارند
چگونه نگهدار کودک خوبی باشیم؟
آنچه نگهدار کودک باید بداند
اصول نگهداری از کودک
چطور نگهدار کودک شویم؟

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754