پیداکردن و گرفتن کار نگهداری کودک

بهمن ۷, ۱۳۹۵

افرادی که به دنبال شغل نگهداری کودک هستن باید بدانند که دراین کار هیچ محدودیتی وجود نداد. افراد زیادی حتی نوجوانان نیز به صورت پاره وقت توانسته اند به کار نگهداری ازکودک بپردازند. تنها چیزی که در این میان از همه چیز بیشتر اهمیت دارد، داشتن علاقه به وقت گذراندن با کودکان می باشد. از این رو افراد زیادی به کار نگهداری از کودکان پرداخته اند. اگر شما نیز به دنبال کار نگهداری از کودک می گردید این مقاله را مطالعه کرده و سعی کنید آن را عملی نمایید.مراقب کودک،استخدام نگهدار کودک،مراقبت از کودک در منزل،نگهداری از کودک،نگهداری کودک

افرادی که به دنبال نگهدار کودک می گردند به سادگی کودکشان را در اختیار یک فرد غریبه قرار نمی دهند. اگر می خواهید یک نگهدار کودک باشد و کار پیدا کنید اولین قدم پیدا کردن خانواده ای که نیاز به نگهدارکودک دارند و دومین قدم گرفتن کار است. مورد دوم عملی نمی شود مگر آنکه شما بتوانید اعتماد خانواده و والدین کودک را جلب کرده و در آن منزل مشغول به نگهداری از کودکشان شوید.نگهدار کودک،نگهداری کودک،نگهداری کودک،استخدام نگهدار کودک در تهران

برای جلب اعتماد خانواده بهتر این است که خود را با ملاک های اساسی که هر پدور مادری آن را از نگهدار کودک می خواهند منطبق نمایید.

والدین چه نگهدارکودکی می خواهند؟

پدرو مادر ها اکثرن به دنبال نگهداری صبور، مهربان، دلسوز، مسئولیت پذیر، منظم و متعهد می گردند. بالا بودن این خصوصیت ها در نگهدار کودک از ملزومات گرفتن کار می باشد.

نگهدار کودک باید چگونه باشد؟

در کنار مشخصات بالا، نگهدار کودک باید ویژگی های دیگری نیز داشته باشد و آن مهارت های لازم در کودکیاری است. شما می توانید برای نزدیک کردن خود به ملاک های خانواده کودک، در کلاس های کودکیاری شرکت کرده و نحوه ی صحیح ارتباط برقرار کردن با کودکان را فراگیرید. بدانید با کودکان با روحیات مختلف چگونه رفتار کنید و همیشه کنترل وضعیت را به دست داشته باشد.استخدام نگهدار کودک در تهران،نگهداری از کودک در منزل،مرکز نگهداری از کودک در منزل

نگهدار کودک باید با تدبیر بوده و بخوبی بداند در شرایط ضروری چه عملکردی داشته باشد. والدین معمولا از نگهدار کودک تقاضای مدرک کمک های اولیه را دارند و ازآن ها در روز مصاحبه درباره  نحوه ی  رسیدگی به کودک هنگام زخم شدن، سوختگی، سقوط و… پرسش خواهند نمود.

روز حساسی که در آن آینده ی شغلی شما تعیین می شود، روز مصاحبه خواهد بود. بهتر است خود را برای هر پرسش احتمالی آماده نمایید. سوابق کاری خود و محل کار قبلی را در یک برگه یادداشت کنید و در روز مصاحبه آن را در اختیار والدین قرار دهید. اینگونه والدین به شما اعتماد بیشتری خواهند کرد و راحتتر می توانند در مورد شما تحقیقات لازمه را انجام دهند.

یک لیست از وظایف و مسئولیت های نگهدار کودک تهیه کرده و مهارت های خود را در هر کدام از آن ها بالاتر ببرید. در کنار پرداختن به موضوعات بالا یک برنامه برای زمانی می خواهید با کودکان سپری کنید ترتیب دهید. کودکان علاقه ی زیادی به بازی کردن دارند.اگر می خواهید خود را به کودکان نزدیکتر کنید بازی های مرتبط با سنین مختلف کودک را جستجو کنید و بعد از پیدا کردن، مهیج ترین و آموزنده ترین ان بازی های را برگزینید.مطلب بیشتر:چگونه با کودکان بازی کنیم

شاید یافتن کار نگهداری از کودکان امری راحت باشد اما گرفتن آن دشوارتر است و مهارت، باهوشی و اعتماد به نفس بالای نگهدار کودک را می طلبد. پس قبل از جستجو کردن کار نگهداری کودک مهارت های خود را در ارتباط با کودکان بالا ببرید تا والدین کودک با اطمینان و اعتماد بیشتری کودکانشان را به شما بسپارند. ما در قسمت های دیگر مقالاتی در ارتباط با نگهداری از کودک بصورت حرفه ای آماده کرده ایم که به شما در گرفتن کار نگهداری از کودک کمک خواهد نمود. در ادامه به شما راه های آسان پیداکردن کار نگهداری از کودکان را اموزش می دهیم:

در مکان های عمومی تبلیغات کنید:

تبلیغات می تواند بصورت کلامی و هم به صورت کتبی باشد. در مکان های عمومی مثل مسجد، استخر، مدرسه ی خواهر و برادر کوچکتر از خود و… در محل تبلیغ کنید. این تبلیغات می تواند به همراه چاپ کاغذ نیز باشد. اطلاعات جزئی خود را به همراه شماره نلفن بر روی کاغذ چاپ کنید و آن را مکان های مجاز بچسبانید.

نوع دیگری از تبلیغات چاپی، استفاده از چاپ آگهی در روزنامه است. اما ما به شما توصیه می کنیم قبل از بکارگرفتن روش های چاپی و هزینه بر، از روش های کلامی  برای کاریابی استفاده کنید. یکی دیگر از روش های کلامی این است که از والدین قبلی که از کودکشان نگهداری می کردید بخواهید در همکارنشان اعلام کنند که یک نگهدار کودک خوب و مورد اعتماد را سراغ دارند.

به موسسات نگهداری کودک سری بزنید:

موسسات و مراکز نگهداری از کودک زیادی نیاز به نگهدار کودک خوب و حرفه ای دارند. از میانشان آن هایی را که به نگهدار کودک اهمیت داده و حقوق مناسبی را برای نگهداران خود در نظرگرفته اند انتخاب کنید.

نگهدار کودک

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند،بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:
تنبیه کودک توسط نگهدار کودک
ویژگی های نگهدار کودک قابل اعتماد
وقتی کودک از نگهدار بچه متنفر است چه باید کرد؟
پرسش و پاسخ ها در مصاحبه با نگهدار کودک
معرفی شغل نگهداری از کودک
آموزش نگهداری از کودک
کودکان چه نگهداری را دوست دارند
آنچه نگهدار کودک باید بداند
چطور نگهدار کودک شویم؟

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754