هشت نکته برای انتخاب نگهدار کودک

دی ۲۱, ۱۳۹۵

قبل از آنکه شما یک مرکز رسمی مراقبت از کودکان، یا مراقبت در منزل را انتخاب کنید، برخی از چیزهای اساسی وجود دارد که باید بدانید. برای کمک به این تصمیم مهم در این مقاله مهمترین نکات را در انتخاب نگهدار کودک برای شما شرح می دهیم.استخدام نگهدار کودک تهران،خدمات نگهداری از کودک

هنگامی که از یک مرکز مراقبت از کودک بازدید می کنید توجه کنید که چگونه کارکنان با فرزندان ارتباط برقرار می کنند. در این مراکز سیاست های رفتاری کارکنان را پرس و جو کنید. سیاست ها و واکنش هایی که برای رفتارهای مختلف کودکان در نظر گرفته اند. این سیاست ها می تواند شامل:
نظم و انضباط( چگونه نظم و انضباط را به کودکان آموزش می دهند؟)
تلوزیون (ایا تلوزیون در تمام روز روشن است یا به ندرت؟)
تغذیه(چه نوع غذاها و نوشیدنی های برای کودکان در نظر گرفته اند؟)
خواب( چه زمانی کودکان را می خوابانند و کودکان سرسخت چگونه به خواب می روند؟)
نحوه ی مراقبت از کودکان بیمار چگونه است؟مراقب کودک،استخدام نگهدار کودک،مراقبت از کودک در منزل،نگهداری از کودک،نگهداری کودک
سوالات خود را از قبل آماده کنید تا یک نگهداری  از کودک مطابق با سلیقه ی خود بیابید.
محیط مراقبت از کودکان باید تمیز و ایمن باشد و کتاب های مناسب و اسباب بازی های متناسب با سن کودک در نظر بگیرند.
محل نگهداری کودکان از بزرگسالان باید جدا باشد. زیرا اسباب بازی های کوچک و ریزی که بزرگسالان استفاده می کنند ممکن است سبب خفگی کودکان نوزاد شود.
از آنها بپرسید آیا می توانید سر زده و در هر زمان که بخواهید به مرکز مراقبت از کودک سر بزنید و با نحوه ی کار و روش کار پرسنل بیشتر آشنا شوید. بهتر است در روز های اول برای اطمینان از نحوه ی خدمات رسانی چندین بار به مرکز مراقبت از کودک سر بزنید. اگر یک مراقب کودک در منزل استخدام کرده اید گاهی در روز به آن ها سر بزنید یا از یک همسایه بخواهید این کار را برای شما انجام دهد.
سعی کنید با نگهدار کودک خود ارتباط برقرا نمایید. نحوه ی برقراری ارتباط شما با نگهدار کودک بسیار حائز اهمیت است. نگهدار کودک موظف است از فعالیت هایی که با کودک شما در چند ساعت اخیر داشته است اطلاعات لازم و کافی را در اختیارتان قرار دهد.

 

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند،بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.
مطالب مرتبط:
خدمات نگهداری از کودک در منزل 
وظایف نگهدار کودک
مصاحبه با نگهدار کودک 
نحوه ی استخدام نگهدار کودک 
آموزش نگهداری از کودک 
اصول نگهداری از کودک
چطور نگهدار کودک شویم؟
هزینه ی نگهدار در منزل
میزان درآمد نگهدار کودک

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754