نگهداری از سالمند مبتلا به آلزایمر

مهر ۱۲, ۱۳۹۵

اختلال حواس در سالمندان همیشه نشانه ی این نیست که سالمند مبتلا به آلزایمر شده است. تشخیص بیماری باید توسط پزشک صورت بگیرد. بعد از آنکه بیماری تشخیص داده شد مهمترين هدف آن است نگهداری از سالمند آلزایمری با فراهم کردن شرایطی مناسب برای داشتن زندگي خوب و همراه با آسایش می باشد.مراقبت از سالمند مبتلا به الزایمر باید توسط فردی انجام شود که به خوبی از این بیماری اطلاع داشته و شناخت کافی را از این دسته از سالمندان دارد.خدمات نگهداری در منزل،مراقبت در منزل از سالمندان بیمار

نگهداری از سالمندان بیمار و مبتلا و الزایمر از اصولي تبعیت مي كند كه بدون توجه به آنها نه تنها نتيجة مطلوب حاصل نخواهد شد بلكه  بيمارسالمند آسیب های جبران ناپذیری را خواهد دید. شما نیز میتوانید با رعایت این اصول کلی به آرامش خود و بیمارتان کمک نمایید.

 در نگهداری از سالمند آلزایمری به او احترام بگذارید

نگهداری که وظیفه ی نگهداری از سالمند مبتلا به آلزایمر را به عهده دارد باید توجه داشته باشد هرچند سالمند تیزهوشی سابق را ندارد اما عواطف انسانی اش را از دست نداده و برزو رفتاری ناخوشایند او را ناراحت و دلخور خواهد نمود. سالمندان مبتلا به الزایمر صحبت های شما را می شوند و اگر در حضور او از او بدگویی کنید او را آزرده خاطر خواهید کرد.پس نگهداری از سالمندان آلزایمری را جدی بگیرید و بخوبی مراقب رفتار و صحبت های خود باشد.استخدام نگهدار مرد در منزل،استخدام نگهدار مرد برای نگهداری از سالمند

بطور کلی مراقبت و نگهداری از بیماران آلزایمری امری سخت و طاقت فرسا می باشد که هرکسی نمی تواند بخوبی از عهده ی آن برآید.این کار نیازمند افرادی صبور با توانایی فیزیکی بالا می باشد.

سالمندانی که شدت آلزایمر در آن ها زیاد می باشد نیازمند نگهدار ی می باشد که مدیریت تمامی جنبه های زندگی یک سالمند را داشته باشد.از تعویض لباس گرفته تا تغذیه و استحمام…خطرات زیادی نیز این افراد را تهدید می کند پس فردی وظیفه ی نگهداری از سالمند را به عهده دارد باید تمام وقت خود را وقف نگهداری از سالمند نماید

اعضای خانواده و نزدیکان سالمند نسبت به این بیماری احساس غم و اندوه می کنند. فردی که زمانی وی را دوست داشتند حال ادمی کاملا متفاوت شده است که گاهی اسم ان ها را نیز فرامشو می کند.

نگهدار سالمند که متخصص در نگهداری از سالمندان مبتلا به آلزایمر می باشند می توانند به بهبود زندگی سالمند در این شرایط کمک شایانی نماید.

مراکز خدمات نگهداری از سالمند زیادی هستند که می توانید راهنمایی و پشتیبانی در خصوص نگهداری از سالمندان دریافت کنید.

listen-to-your-elders

نگهداری از سالمند

مركز نگهداري و مراقبت از کودک- سالمند- بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:
استخدام نگهدار سالمند
زمان نیاز سالمند به نگهدار
مراقبت از سالمند در منزل
مرکز خدمات نگهداری از سالمند در منزل
معرفی شغل نگهداری از سالمند
نگهداری از سالمند مبتلا به آلزایمر
مراقبت از سالمند مبتلا به آلزایمر
نگهدار سالمند مبتلا به آلزایمر
استخدام نگهدار برای سالمند آلزایمری

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754