مراقبت از بیمار منزل یا بیمارستان؟

مهر ۲۷, ۱۳۹۶

طبق بررسی های اخیر که بر روی بیماران تحت مراقبت در بیمارستان و بیماران در منزل صورت گرفته است یافته ها حاکی از آن است بیمارانی که در منزل خود تحت مراقبت و مداوا قرار می گیرند زودتر از بیماران دیگر روند بهبودی را طی می کنند.استخدام نگهدار در منزل،نگهدار سالمند،نگهدار سالمند در تهران

بودن خانواده در کنار بیمار و دادن روحیه و به امید به زندگی به بیمار در منزل از جمله نکات کلیدی است که بیماری را از بین خواهد برد.

مراقبت از سالمندبیمار در منزل:

هزینه ی مراقبت از سالمندان بیمار در بیمارستان و مراکز نگهداری از سالمند بیشتر از مراقبت از سالمندان در منزل است. شما با گرفتن نگهدار سالمند می توانید هزینه ها کاهش دهید.

سالمندان بیماری که در منزل تحت نظارت و حمایت یک نگهدار سالمند در کنار همسر خود پروسه ی درمانی خود را طی می کنند نگرانی و اضطراب کمتری دارند. برای سالمندان بودن در کنار همسر و فرزندان بسیار اهمیت دارد از این رو با فراهم آوردن شرایطی برای نگهداری از سالمند در منزل مقدمات بهبودی سالمند را بچینید.نگهداری از سالمند فلج،استخدام نگهدار برای سالمندبیمار

استخدام نگهدارسالمند حرفه ای برای مراقبت از سالمند در منزل:

مراقبت از سالمندانی که از نظر جسمی حال مصاعدی ندارند و به دلیل وجود بیمارهای خاص نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند باید تحت مراقبت نگهداران حرفه ای قرار گیرند. موسسات نگهداری از سالمند مجاز و پرسابقه با استخدام نیروهای ماهر که مدارک لازمه را برای مراقبت از سالمند اخذ کرده اند نیاز های سالمند بیمار را برطرف می سازد.

خدمات نگهداری از سالمندبیمار به صورت تمام وقت یا پاره وقت انجام می گیرد.

حفظ آرامش سالمند بیمار رابطه ای مستقیم با بهبود بیماری دارد. فراهم آوردن محیطی آرام و کاملا امن باید توسط نگهدار سالمند با همکاری اعضای خانواده انجام گیرد. نگهدار با شناخت وضعیت روحی سالمند یا بیمار با صبوری، مهربانی و عشق به شغل خود با روحیات متفاوت سالمند خود را تطبیق داده و در بحران ها بهترین واکنش را از خود نشان می دهد.

از دیگر خدمات ارائه شده توسط نگهدار سالمند یا مراقب سالمند، مراقبت از سالمند در دوران نقاهت است. سالمندان یا بیمارانی که به تازگی از بیمارستان مرخص شده اند و در دوران نقاهت به سر می برند. مهمترین نکته در هنگام نگهداری از این دسته از بیماران حفظ ایمنی و  دور نگه داشتن این بیمار از آسیب دوباره است. با استخدام نگهدار سالمند که به طور دائم از سالمند شما مراقبت کند می توانید دوران نقاهت را بدون نگرانی پشت سر بگذارید.
خدمات نگهداری درمنزل
مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند، بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

استخدام نگهدار سالمند
زمان نیاز سالمند به نگهدار
مراقبت از سالمند در منزل
استخدام نگهدار برای سالمند آلزایمری

نگهدار سالمند ارزان و کم هزینه
محاسبه ی حقوق نگهدار سالمند در منزل

 

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754