راهنمای نوشتن قرارداد با نگهداری کودک

مهر ۱۹, ۱۳۹۶

نوشتن قرارداد با نگهدار کودک از جمله مهمترین کارها در هنگام استخدام نگهدار کودک است. نوشتن یک متن قرارداد نگهداری از کودک اصولی، تا حد امکان از مشکلات احتمالی میان شما و نگهدارکوک خواهد کاست.

شما باید تمام مسئولیت های نگهدار کودک را در قرارداد به طور کامل و با جزئیات بنویسید تا در صورت هرگونه اختلاف نظر بتوانید مشکل را هر چه زودتر رفع و رجوع نمایید و در صورت بروز منازعات از حقوق خود دفاع کنید.
نگهدار کودک،نگهداری کودک،نگهداری کودک،استخدام نگهدار کودک در تهران

جزئیات قرارداد نگهداری از کودک:

روشن سازی جنبه های مختلف کار نگهداری از کودک به وسیله ی نوشتن قرارداد نگهداری از کودک امکان پذیر خواهد بود. جزئیات قرارداد نگهداری از کودک شامل حقوق نگهدار کودک ، مسئولیت ها، وظایف کاری، برنامه ی نگهداری از کودک و… می باشد.

در متن قرار داد نگهداری از کودک چه بنویسیم؟

  • ابتدا عنوان شغل تاریخ توافق و مدت اعتبار قرارداد را در متن قرارداد به درستی مشخص کنید.استخدام نگهدار کودک در تهران،نگهداری از کودک در منزل،مرکز نگهداری از کودک در منزل
  • حقوق و نحوه‌ی پرداخت حقوق نگهدار کودک را پس از توافق با نگهدار کودک مشخص کنید. بدرستی در متن قرارداد نگهداری بنویسید که آیا حقوق به صورت ساعتی و یا ماهیانه حساب می‌شود و مبلغ دقیق آن را مشخص کنید. با یک کارشناس در مورد مالیات و مسئولیت‌هایی که در این زمینه متوجه شماست مشورت کنید.مراقب کودک،استخدام نگهدار کودک،مراقبت از کودک در منزل،نگهداری از کودک،نگهداری کودک
  • داشتن یک برنامه ی منظم کاری می تواند خیال شما را از بابت کارهایی که نگهدار کودک باید انجام می دهد راحت خواهد کرد.قبل از آنکه به مصاحبه با نگهدار کودک بپردازید بهتر است برنامه ی دلخواه خود را که مایلید در غیاب شما نگهدار کودک آن را عملی کند بنویسید و در صورت توافق با نگهدار کودک آن را در قرارداد نگهداری از کودک درج نمایید. این کارها می تواند شامل زمان بازی با کودک، زمان غذا خوردن کودک، تفریح بردن کودک و.. باشد.
  • این احتمال را بدهید که نگهدار کودک پس از مدتی دیگر نخواهد با شما کار کند، پس بهتر است در هنگام نوشتن قرارداد شرح دهید نگهدار کودک چه مدت قبل از انصراف از نگهداری از کودک این موضوع را با شما در میان بگذارد.

در آخر از نگهدار کودک بخواهید اگر شرط دیگری دارد بیان کند تا در صورت توافق آن را درج نمایید. در صورت نیاز قرارداد را بازنویسی کنید و پس از امضای طرفین دو نسخه از ان تهیه کنید و یکی از ان را به نگهدار کودک بدهید.

نگهدار کودک

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند،بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:

مطالب مرتبط:
نگهدار کودک بد را بشناسیم

17 سوال مصاحبه با نگهدار کودک؟ 
اولین قدم در یافتن نگهدار کودک 
کودکان چه نگهداری را دوست دارند

چگونه به نگهدار کودک اعتماد کنیم؟ 
ترفندهای کاهش هزینه ی استخدام نگهدار کودک

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754