حقوق نگهدار کودک چقدر است؟

اسفند ۱, ۱۳۹۵

در حال حاضر استخدام نگهدار کودک پرهزینه است و والدین زیادی توان پرداخت حقوق نگهدار کودک را ندارند. اینکه چه عواملی حقوق نگهدار کودک را تعیین می کند به خدماتی که نگهدار کودک ارائه می دهد وابسته است.
استخدام نگهدار کودک در تهران،نگهداری از کودک در منزل،مرکز نگهداری از کودک در منزل
البته باید خاطر نشان کرد علاوه بر خدمات نگهدار کودک، عامل دیگری که در تهران و کلان شهرها تعیین کننده ی دستمزد نگهدار کودک است محل زندگی شما می باشد. زیرا موسساتی که در بالا شهر تاسیس شده اند هزینه ی بیشتری را برای اعزام نگهدار کودک در خواست خواهد نمود. اگر شما به دنبال یک نگهدار کودک تمام وقت می باشید هزینه های استخدام نگهدار نیز افزایش خواهد یافت.

کاهش حقوق نگهدار کودک به چه صورت امکان پذیر است؟

از ترفندهایی که خانواده های زیادی برای کاهش هزینه ی نگهدار کودک انجام می دهند این است که به طور مشترک در زمان مشخصی از حضور نگهدار استفاده می کنند به این صورت دو کودک را به یک مکان برده و به جای استخدام دو نگهدار کودک، دو کودک را به یک نگهدار می سپارند. البته ی هزینه ی نگهداری از دو کودک بیشتر از یک کودک است اما از استخدام دو نگهدار کمتر خواهد شد.
نگهدار کودک،نگهداری کودک،نگهداری کودک،استخدام نگهدار کودک در تهران
اگر نیاز به نگهدار کودک با دانش های بالا در زمینه ی کودکیاری ندارید و یا نمی توانید حقوق بالایی را به نگهدار کودک بدهید بهتر است این دسته از نگهداران فراموش کنید زیرا این دسته از نگهداران خواهان زیادی داشته و نگهدار به راحتی دستمزد کم را قبول نخواهد کرد. برخی از این نگهداران می توانند خدمات بیشتری مثل آموزش زبان، نقاشی، موسیقی و… به کودکان شما ارائه دهند.

نگهداری از کودک معلول و نیازمند مراقبت های ویژه:

از دیگر عواملی که تعیین کننده ی حقوق نگهدار کودک درمنزل می باشد وضعیت جسمی کودک شما است. نگهداری از این دسته کودکان مشکلتر از کودکان سالم می باشد. این نگهداران خدمات بهداشتی را به کودک در منزل ارائه می دهند و نگهداری که دوره های نگهداری را گذرانده اند خدمات پیچیده ی پزشکی را به کودکان بیمار ارائه می دهند.
مراقب کودک،استخدام نگهدار کودک،مراقبت از کودک در منزل،نگهداری از کودک،نگهداری کودک
خدمات پزشکی شامل: دارو دادن به بیمار، بررسی علائم حیاتی، کمک به حرکت بیمار، یادداشت برداری از شرح حال بیمار و همکاری با پزشک معالج در بهبود سریعتر بیمار، طبخ غذا های مفید و مقوی و غذادادن به کودک، همراهی بیمار در بیمارستان یا مطب دکتر، پانسمان کودک در صورت نیاز و…

این خدمات بسته به نیاز کودک متفاوت می باشد که هر کدام بسته به نرخ نگهدار و خدماتی که ارائه می دهد متفاوت خواهد بود.

نگهدار کودک

نگهدار کودک

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند،بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:
چگونه با نگهدار کودک مصاحبه کنیم؟
اولین قدم در یافتن نگهدار کودک
نگهدار کودک عقب مانده و معلول
آنچه نگهدار کودک باید بداند
چطور نگهدار کودک شویم؟
پیدا کردن و گرفتن کار نگهداری از کودک
مراقبت از کودک بیمار
بهترین موسسه ی نگهداری از کودک در تهران

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754