تشخیص نگهدار خوب از بد

آبان ۶, ۱۳۹۵

پس از استخدام نگهدار کودکگاهی متوجه می شوید که او کارها را به نحو احسنت انجام نمی دهد و نمی دانید که آیا رفتارهای نگهدار کودکتان معمولی است یا نه. گاهی دقیقا نمی دانید که با نگهدار کودک خود چگونه برخورد کنید. آیا نگهداری که برای کودکتان استخدام کردید یک نگهدار قابل اعتماداست یا خیر. تشخیص آنکه نگهدارکودکتان نگهدار خوبی است یا نه بدون استفاده از دوربین های مداربسته و کارگذاشتن ضبط کن صدا در خانه نیز کارساده ای می باشد. فقط کافی کمی بیشتر در رفتارهای نگهدارکودکتان دقت به خرج دهید تا بتوانید نگهدار بد را از خوب تشخیص دهید.ما در این مقاله رفتارهایی بد در یک نگهدار کودک را برای شما برمی شماریم.مراقب کودک،استخدام نگهدار کودک،مراقبت از کودک در منزل،نگهداری از کودک،نگهداری کودک

نقض قوانین توسط نگهدارکودک:

شما باید قبل از استخدام نگهدار قوانین را به خوبی برای او شرح دهید. اگر نگهداربچه این قوانین را نقض کرد در ابتدا علت را جویا شوید زیرا ممکن است نگهدار از روش های صحیح تر و امروزی برای تربیت کودک شما استفاده کرده باشد و قصد سرپیچی از قوانین را نداشته است. ولی اگر نگهدار دلیل قانع کننده و مفیدی برای نقض قوانین شما در تعلیم کودکتان نداشت به او تذکر بدهید که انجام قوانین برای شما اهمیت زیادی دارد.
نگهدار ی کودک،مرکز خدمات نگهداری کودک در منزل،نگهداری کودک در منزل

آیا کودک شما از نگهدارکودک خود می ترسد:

در اوایل استخدام نگهدارکودک در منزل گاهی فرزندان زیاد تمایلی به ارتباط برقرار کردن با نگهدار خود ندارند. اما نگهدار باید بتواند به خوبی شرایط را کنترل کند. اگر با گذشت زمان ترس و اضطراب کودک از نگهدار خود بیشتر شد و شما متوجه شدید که فرزندتان از نگهدار خود متنفر است و سن آن در حدودی نیست که بتواند مسائل را بازگو کند پس بهتر است دلیل آن را از نگهدار کودک خود بپرسید. اما فراموش نکنیدرفتار مناسب با نگهدار کودک قوائد خواص خودش را دارد. برای کاهش اضطراب کودک در هنگام جدایی از والدین روی کودک خود بیشتر تمرکز کنید.شاید مشکل خود شما باشید.

نگهدار به موقع در منزل حاضر نمی شود:

نگهدارانی که به موقع سر قرار حاضر نمی شوند و اغلب دیتر از زمان مقرر به محل مراقبت از کودک می آیند افرادی غیرقابل اعتماد خواهند بود. اینکه نگهدار بچه همیشه شما را معطل می کند اصلا نشانه ی خوبی در یک نگهدار کودک قابل اعتماد نمی باشد.

اگر نگهدار کودک دروغ می گوید:

افرادی که سعی در گول زدن شما را دارند و به راحتی دروغ می گویند اصلا نگهدار قابل اعتمادی نخواهند بود. اگرواضح است که نگهدار کودک شما در حال دروغ گفتن است بهتر است هرچه زودتر او را تعویض کنید. یک نگهدار کودک خوب اشتباهات خود را می پذیرد و تمام تلاشش را می کند که دیر این اشتباهات را تکرار نکند. اما یک نگهدار بد اشتباهات خود را موجه دانسته و سعی در فریب شما دارد.

کودکتان را اکثرن زخمی می بینید:

وظیفه ی نگهدار کودک مراقبت از او بصورت دائم می باشد. یک نگهدار کودک خوب و مسئولیت پذیر هیچگاه کودک شما را تنها رها نمی کند و حتما با پیش بینی حوادث احتمالی آن ها را رفع می کند تا به کودک آسیبی نرسد. پس اگر کودکتان در اغلب موارد زخمی بود نگهدار کودک شما فردی سهل انگار است.

کودک خود را اغلب کثیف و نامنظم می بینید:

اگر کودک شما وقتی به خانه می آیید سرو وضع نامرتب و کثیفی دارد اصلا نشانه ی خوبی نیست. وظیفه ی یک نگهدار تمیز نگه داشتن فرزند می باشد. نگهدار همچنین وظیفه دارد لباس های کودک را عوض کرده و او را همیشه اراسته نگه دارد.

 

در هر صورت به احساس خود مراجعه کنید. اگر احساس خوبی نسبت به نگهدار کودک ندارید بهتر است عذر او را بخواهید.

baby-first-foods

نگهدار کودک

 

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754