اگر در جستجوی نگهدارکودک در منزل هستید بخوانید

بهمن ۲۴, ۱۳۹۵

یکی از مهمترین کارها برای والدین نگهداری از کودکشان می باشد.آن ها همواره به دنبال راهی بهتر برای تربیت فرزندانشان می باشند. تربیت فرزند تمامی جوانب روحی، ذهنی و جسمی کودک را در بر می گیرد و والدین به خوبی می دانند که توجه به این جوانب در رشد کودک امری مهم می باشد و نادیده گرفتن هر کدام ممکن سبب بروز مشکلات و آسیب های غیر قابل جبرانی باشد. بنابراین اگر خودتان فرصت مراقبت از کودکتان را ندارید و در جستجوی نگهدار کودک می باشید نهایت دقت را در این امر خطیر بکارگیرید تا هم شما بتوانید از علم نوین تربیت کودکان توسط نگهدار کودک آگاهتر شوید و هم کودکتان از حضور نگهدار خوب در منزل بهره مند شود.مراقب کودک،استخدام نگهدار کودک،مراقبت از کودک در منزل،نگهداری از کودک،نگهداری کودک

اگر هنوز نگهدارکودک در خانه  را استخدام نکرده اید خواندن این مطلب می تواند نکات مهمی را در این زمینه به شما گوشزد نماید.

جستجوی نگهدار کودک:

قبل از انتخاب نگهدار کودک بدون شک با تبلیغات موسسات نگهداری کودک در منزل و آگهی های زیادی روبه رو می شوید که این سوال را برای شما به وجود می آورد که چگونه نگهدار کودک را از میان این همه تبلیغات فراوان انتخاب کنیم. اما توصیه ی ما به شما این است که قبل از گشتن در اینترنت و روزنامه ها، در محل کار خود اعلام کنیدکه در جستجوی نگهدار کودک در منزل هستید و از آنها بخواهید اگر نگهدارکودک مطمئنی را سراغ دارند او را به شما معرفی نمایند. آن ها نیز مثل شما شاغل بوده و به احتمال زیاد تجربه ی استخدام نگهدارکودک در منزل را داشته اند.نگهدار کودک،نگهداری کودک،نگهداری کودک،استخدام نگهدار کودک در تهران

اگر از این طریق به نتیجه ای نرسید به موسسات نگهداری در منزل مجاز که مجوزهای لازم را در این زمینه دریافت کرده اند سری بزنید. تفاوت موسسات مجاز و غیر مجاز نگهداری از کودک این است که مسئولان موسسه اجازه ی استخدام نگهدار کودکی که دورهای کودکیاری را نگذرانده اند نداشته و بدون معرف و دریافت ضمانت از آن ها، نگهداران کودک را به منزل شما نخواهند فرستاد. از این رو مطمئن خواهید بود که گرفتن نگهدار کودک خساراتی را برای شما به دنبال نخواهد داشت و در صورت بروز هرگونه مشکل موسسه در آن زمینه پاسخگو خواهد بود. اما موسسات غیر مجاز نگهداری از کودک بدون توجه به پیشه و سابقه ی نگهدار کودک آن ها را به نوعی به استثمار خود درآورده و تنها به فکر سود خود می باشند. موسسه ی نگهداری از کودک غیر مجاز بدون توجه به تعرفه ی نگهداری از کودک، نرخ های سنگینی را برای نگهداری از کودک دارد در نظر داد که هیچ تناسبی به خدماتی که ارائه می دهند ندارند. از این رو هزینه ی استخدام نگهدار کودک نیز هنگام انتخاب این گونه موسسات بالا خواهد رفت. از سوی دیگر با انتخاب مراکز غیر مجاز نگهداری از کودک، افراد ناخلفی و خوش ظاهری به منزل خود راه خواهید داد که صدمات جبران ناپذیری را برای مال و جان کودک شما برجای می گذارند و موسسه نیز پاسخو نخواهد بود زیرا هیچ ضمانتی از نگهدار دریافت نکرده است.استخدام نگهدار کودک در تهران،نگهداری از کودک در منزل،مرکز نگهداری از کودک در منزل

در نتیجه اگر درجستجوی نگهدار کودک هستید توجه بیشتری به موسسه ای که از آن ها تقاضای اعزام نگهدار کودک می کنید، داشته باشد.

نکته ی مهمی که باید قبل از گذاشتن قرار ملاقات با نگهدار کودک در نظر بگیرید:

در حین جستجو برای یافتن نگهدار کودک تعدای زیادی از این افراد به شما معرفی می شوند. بدون شک گذاشتن قرار با تمامی این افراد سبب اتلاف وقت و انرژی شما خواهد شد. برای راحتی کار شماره های نگهداران کودک را در یک برگه یادداشت کنید. قبل از برقراری تماس با آن ها نیاز ها و اولویت های خود را بر روی برگه ای دیگر به ترتیب اهمیت بنویسید.

این اولویت ها می تواند محل زندگی نگهدار برای دسترسی سریعتر به نگهدار، سن نگهدار، سابقه ی نگهدار و… باشد. پس از نوشتن این اولویت های با نگهداران تماس بگیرید و ابتدا در ارتباط با اولویت های پراهمیت تر با آن ها صحبت کنید و از میانشان چند نگهدار را برای ملاقات حضوری انتخاب کنید.

روز مصاحبه با نگهدار کودک از اهمیت زیادی برخوردار است. اینکه چگونه به نگهدار کودک اعتماد کنید؟ آیا نگهدار کودک صلاحیت نگهداری از بچه ی شما را دارد؟ چگونه می توان نگهدار کودک خوب را از بد تشخص داد؟ چگونه نگهدار کودک را بشناسید؟ تمامی این سوالات ذهن والدین را مشغول نموده است. شما می توانید با پرسیدن سوالات و توجه به پاسخ های نگهدار به این نکات تا حدودی پی ببرید و برخی از نکات دیگر نیز پس از مشغول به کار شدن نگهدار و توجه به نشانه می تواند برای شما آشکار شود. از این رو با دقت بیشتری سوالات روز مصاحبه را آماده کنید. برای آمادگی بیشتر برای این روز می توانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.
ارزیابی نگهدار کودک
مصاحبه با نگهدار کودک
سوالات مهم مصاحبه با نگهدار کودک
پرسش و پاسخ ها در مصاحبه با نگهدار کودک
17 سوال مصاحبه با نگهدار کودک؟

چه عواملی باعث افزایش هزینه ی نگهدارکودک درمنزل می شود:

عوامل متعددی بر حقوق نگهدار کودک تاثیر خواهد داشت. اولین عامل شرایط کودک شما می باشد. اگر کودکتان مبتلا به بیماری خاصی می باشد نیاز به مراقبت های ویژه ای خواهد داشت که سبب افزایش حقوق نگهدار خواهد شد.

به طور کلی اگر نگهدار خدمات بیشتری را که در وظایف نگهدار کودک به طور مستقیم تعریف نشده است، ارائه دهد به همان نسبت حقوق بیشتری را دریافت خواهد نمود. این خدمات هم می تواند مربوط به آموزش هایی از قبیل نقاشی، موزیک، زبان و.. به کودکان باشد و هم مربوط به ارائه ی خدمات منزل مثل نظافت و….

پس درروز مصاحبه با نگهدار کودک به خوبی در ارتباط با وظایف تعریف شده و وظایفی که سبب افزایش حقوق نگهدار کودک می شود به طور واضح صحبت نمایید.مراقب کودک،استخدام نگهدار کودک،مراقبت از کودک در منزل،نگهداری از کودک،نگهداری کودک

نگهدار کودک
مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند،بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:
آموزش انتخاب نگهدار کودک
وظایف نگهدار نوزاد

وظایف نگهدار کودک
بهترین موسسه ی نگهداری از کودک در تهران
ترفندهای کاهش هزینه ی استخدام نگهدار کودک

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754