استخدام نگهدار کودک با حقوق پایین

آبان ۲, ۱۳۹۶

صرف هزینه استخدام نگهدار کودک برای بسیاری از والدین دشوار است. از این رو برخی والدین در تلاشند که با کاهش هزینه های استخدام نگهدار کودک بتوانند اندکی در هزینه های خود صرفه جویی نمایند.

موسسات نگهداری از کودک در تهران هر کدام با نرخ های گوناگونی نگهدار کودک به منزل اعزام می کنند. این شما هستید که باید بهترین، قابل ترین و در عین حال کم هزینه ترین نگهدار کودک را انتخاب نمایید.

راه های مختلفی برای کاهش هزینه و پایین آوردن حقوق نگهدار کودک وجود دارد که می توانید با بررسی آن ها زمینه ای را برای داشتن نگهدار کودک ارزان قیمت فراهم نمایید.

اولین قدم در یافتن نگهدار کودک ارزان:

در اولین قدم برای یافتن نگهدار کودک قیمت پایه ای که توان مالی پرداخت آن را دارید را مشخص نمایید. در یافتن نگهدار کودک با حقوق پایین کمی صبور باشید. می توانید برای یافتن نگهدار کودک ارزان قیمت از آشناها و نزدیکان کمک بخواهید. یافتن شخصی در نزدیکان که به دنبال کار پاره وقت است و به نگهداری از کودکان نیز علاقه دارد می تواند قدمی موثر باشد.

برای یافتن نگهدار کودک ارزان قیمت می توانید از نوجوانان قابل اعتماد نیز در اطراف خود بهره مند شوید. اگر فقط برای چندین ساعت کوتاه نیاز به نگهدار کودک دارید انتخاب یک نوجوان می تواند انتخاب مناسبی باشد.

مطابقت دادن ساعات کاری با نگهدار کودک:

اگر ساعات کاری شما به صورت پاره وقت می باشد از استخدام نگهدار دائم خودداری کنید. برخی از نگهداران کودک بدنبال کار تمام وقت هستند اما یافتن نگهدار کودک پاره وقت کار سختی نیست. با استخدام نگهدار کودک پاره وقت می توانید هزینه های استخدام نگهدار را کاهش دهید.

مراکز مجاز نگهداری کودک:

اگر برای پیدا کردن نگهدار کودک در روزنامه ها جستجو می کنید بدانید که احتمال بدام افتادن و فریب خوردن شما از مراکز نامعتبر نگهداری از کودک وجود دارد. بسیاری از موسسات غیرمجاز پرستای از کودک با انتشار تبلیغ در روزنامه با اعزام نگهدار به منازل و تعیین نرخ های نامتعارف از خانواده ها سو استفاده می کنند. از این رو بهتر است برای استخدام نگهدار کودک ارزان قیمت به سراغ موسسات مجاز تحت نظارت ارگان های دولتی بروید.

انتخاب یک نگهدار برای چند کودک:

نگهداری از دو یا چند کودک هزینه ی بیشتری را در بر می گیرد اما می تواند در عین حال برای چندین خانواده مقرون به صرفه باشد. اگر دوستانی دارید که مانند شما به دنبال نگهدار کودک هستند بهتر است با آن ها توافق کرده و برای کودکانتان بجای دو یا چند نگهدار یک نگهدار استخدام کنید. نکته ی مهم در این زمینه این است که از نگهداری بهره بگیرید که تجربه ی زیادی در نگهداری از چند کودک داشته باشد. زیرا نگهداری از دو یا کودک سختر از یک کودک می باشد.

در شرایطی که ساعات کاری شما با خانواده ی دیگر تطابق ندارد می توانید از کودکان یکدیگر مراقبت نمایید. در این شرایط دیگر نیازی به استخدام نگهدار کودک نیز نخواهید داشت.
با تمام این تفاسیر و بررسی ها در آخر  مطمئن شوید که کودکانتان توسط کسی نگهداری می شوند که باتجربه، آموزش دیده و پرورش یافته و قابل اعتماد است. تمام دقت و توجه خود را معطوف بررسی عملکرد نگهدار کودک کنید.


مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند،بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:
ارزیابی نگهدار کودک
با نگهدار کودک اینگونه رفتار کند
چگونه با نگهدار کودک مصاحبه کنیم؟
نحوه ی استخدام نگهدار کودک
نگهدار کودک عقب مانده و معلول

کودکان چه نگهداری را دوست دارند
پیدا کردن و گرفتن کار نگهداری از کودک
بهترین موسسه ی نگهداری از کودک در تهران
ترفندهای کاهش هزینه ی استخدام نگهدار کودک

 

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754