استخدام نگهدار بچه

بهمن ۱۴, ۱۳۹۵

بسیاری از افراد کار نگهداری از کودک را با نگهداری از خواهر و یا برادر کوچکتر از خود شروع کرده اند و تاحدودی با حرفه ی نگهداری از کودکان آشنا هستند و به همین شیوه کار نگهداری از کودک را ادامه داده اند. اما برخی دیگر به کلاس های نگهداری و کودکیاری رفته و دانش خود را در شغل نگهداری از کودک گسترش داده اند تا بتوانید موقعیت شغلی بیشتری داشته باشند و هرچه زودتر به عنوان نگهدار بچه استخدام شوند. برخی افراد برای صرفه جویی در هزینه ی نگهدار کودک به نوجوانان روی می آورند. صرف نظر از سن نگهدار کودک، شغل نگهداری کودک نیاز به یک فرد مسئول و قابل اعتماد دارد  که آمادگی رسیدگی به امور در شرایط ضروری وپیش بینی نشده را داشته باشد. از این رو داشتن مدرک کمک های اولیه برای هر نگهدار در منزل لازم و ضروری است.

برای نگهداران جویای کار مهمترین فاکتور داشتن تجربه است. برای والدین مهم است که نگهدار از تجربه ی بالایی در این زمینه برخوردار باشد.مراقب کودک،استخدام نگهدار کودک،مراقبت از کودک در منزل،نگهداری از کودک،نگهداری کودک

برای استخدام شدن به عنوان نگهدار کودک، نگهدار باید از هر تبلیغاتی برای یافتن کار استفاده کند. این تبلیغات می تواند بصورت کلامی، چاپ آگهی و آنلاین بودن در سایت های استخدامی نگهدار کودک باشد.استخدام نگهدار کودک تهران،خدمات نگهداری از کودک

چگونه استخدام شویم؟

این سوال برای اکثر نگهداران کودک پیش آمده که چگونه به عنوان پسرتار بچه استخدام شویم. تبلیغات و یافتن خانواده ای که نیاز به نگهدار کودک دارند مرحله ی اول یافتن شغل نگهداری می باشد. در مرحله ی بعدی نگهدار کودک باید بتواند نظر والدین و کودک را به خود جلب کند. تهیه ی یک رزومه ی کاری خوب می تواند یک قدم موثر برای استخدام شدن باشد.استخدام نگهدار کودک در تهران،نگهداری از کودک در منزل،مرکز نگهداری از کودک در منزل

اثبات تجربه ی خود به والدین کودک:

شما می توانید با بیان تجربیاتی که داشته اید و کودکانی که در سنین مختلف از آن ها نگهداری کرده اید به والدین اجازه دهید تا شما را بیشتر بشناسند. تجربه ی شما برای والدین بسیار حائز اهمیت است. اینکه بدانند شما پیش از این، از کودک دیگری هم سن کودکشان نگهداری کرده اید.

بدانید چگونه محیط را برای کودکان ایمن سازید:

خطرارت زیادی برای کودکان در هر سنی در منزل وجود دارد. به والدین بگویید که شما می توانید محیطی ایمن برای فرزند آن ها فراهم نمایید و با شناخت کامل خطرارت احتمالی برای کودکان در منزل، آن ها را رفع نموده و همیشه تمام توجهتان را معطوف کودک خواهید نمود.

اطلاعات سابقه ی کاری خود را در اختیار والدین بگذارید:

شما برای جلب رضایت و اعتماد والدین کودک سابقه ی کاری خود را بر روی کاغذی یادداشت نموده آن را در اختیار والدین قرار دهید. این اطلاعات می تواند شامل محل و شماره تماس کار قبلی شما باشد.

در ارتباط با مسئولیت های اضافی به طور واضح صحبت کنید:

قبل از استخدام شدن به عنوان نگهدار کودک در روز مصاحبه اگر توانایی انجام مسئولیت های اضافی مثل پخت و پزو یا نظافت منزل را دارید به والدین بگویید تا در صورت تمایل خواسته های خود را از شما به طور واضح بیان نمایند. در ارتباط با حقوق دریافتی پس از بیان این مسئولیت های اضافه صحبت کنید.
نگهدار کودک،نگهداری کودک،نگهداری کودک،استخدام نگهدار کودک در تهران
اگر خانواده نیاز دارد تا شما در ساعات غیر معمول نیز از کودکشان نگهداری نمایید بهتر است آن را در روز مصاحبه با شما در میان بگذراند.

 به ظاهر خود اهمیت بیشتری دهید:

مرتب بودن نگهدار کودک امری مهم در جلب نمودن نظر والدین می باشد. هیچ پدر و مادری دوست ندارد فردی نامنظم و ناآراسته ازکودکشان نگهداری کند. مرتب بودن ارتباطی با پوشیدن لباس های مد و گران قیمت ندارد. سعی کنید با نهایت آراستگی و لبخند در محل مصاحبه حاضر شوید.

نگهدار کودک
مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند،بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:
معرفی شغل نگهداری از کودک
کودکان چه نگهداری را دوست دارند
چطور نگهدار کودک شویم؟
چگونه نگهدار کودک مهربان باشیم
آنچه نگهدار کودک جوان باید بداند
اصول اولیه نگهداری از نوزاد
میزان درآمد نگهدار کودک

استخدام پرستار، جهت نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی با حقوق عالی. 88358744 - 77656754